Nilan COMBI 400 TOP polar
Kód: 6525
Poradenstvo
.png?6903ec29)
Rýchle doručenie
-1.png?6903dd6d)
Výhodné ceny
Podrobný popis
| Rozměry (Š x H x V) | 900 x 610 x 860 mm |
| Hmotnost | 88 kg |
| Skříň jednotky | Aluzinkový plech s práškovým lakováním, barva bílá RAL9016 |
| Typ výměníku tepla | Protiproudý plastový alternativně entlapický se zpětným ziskem vlhkosti |
| Typ ventilátorů | Komorové EC ventilátory s konstantní rychlostí |
| Třída filtrace | Standard podle ISO hrubosti > 90% (G4) |
| Typ tepelného čerpadla | Pístový kompresor |
| Chladivo | R134a |
| Množství chladiva | 700 g |
| Přípojná hrdla | Ø160 mm |
| Odtok kondenzátu | PVC Ø20 x 1,5 mm |
| Napájení | 230V 50/60 Hz |
| Maximální příkon | 2,0 kW / 8,7 A |
| Standby spotřeba | 3W |
| Stupeň krytí | IP31 |
| Provozní teploty | -20 / +40 °C |
| Externí ztráta | < 1,82 % (*1) |
| Vnitřní ztráta | < 2,04 % (*2) |
| Klasifikace tepelných ztrát | T2 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
