Rekuperačná jednotka Brink EASE 200 L/R
Kód: 6471/PRA 6471/LAV Zvoľte variant
Poradenstvo
.png?6903ec29)
Rýchle doručenie
-1.png?6903dd6d)
Výhodné ceny
Podrobný popis
Technické údaje a rozmery:
| Vzduchový výkon | max. 200 m³/h |
| Typ výmenníka | plastový protiprúdový |
| Účinnosť EN-13141-7 | 87% |
| Ventilátory | Nízkootáčkové EC s dozadu zahnutými lopatkami (úspornejšie a tichšie) |
| Regulácia ventilátorov | Vyvážená regulácia dodávky vzduchu zabezpečujúca požadované množstvo vzduchu nezávisle od vonkajších podmienok |
| Príkon (pri 70% vzduchového výkonu) | 64W pri 280 m³/h (50 Pa) |
| Spotreba podľa SPI EN-13141-7 ¹) | 0,26 W/m³/h |
| Letný obtok (by-pass) | Automatický - 100% obtoková klapka |
| Pripojovacie potrubie | Ø 125 mm |
| Rozmery V x Š x H | 660 x 560 x 315 mm |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Pripojenie vlhkostného čidla | ÁNO |
| Predohrev privádzaného vzduchu | Možnosť prídavného predohrevu |
| Pripojenie programovateľného ovládača | ÁNO |
| Pripojenie čidla CO₂ | ÁNO |
| Certifikáty | DIBt, TNO - EN308, EUROVENT, PHI |
S maximálnym prietokom do 200 m³/h je EASE 200 s vysoko efektívnym zariadením do malometrážnych bytov.
Kompaktné rozmery umožňujú inštaláciu napr. do kuchynskej skrinky alebo do šatníkovej skrine. Integrovaný bypass, ktorý je súčasťou štandardnej výbavy, zaisťuje vynikajúci komfort aj počas letného obdobia.
Zariadenia produktovej rady EASE sú vhodné na inštaláciu do výškových budov vďaka vysokej tlakovej kapacite.

Jednoduchá údržba a servis:


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
