Rekuperačná jednotka Flair 225 4/0 L/R - entalpická
Kód: 6480/ENT 6480/ENT2 Zvoľte variant
Poradenstvo
.png?6903ec29)
Rýchle doručenie
-1.png?6903dd6d)
Výhodné ceny
Podrobný popis
Technické údaje a rozmery:
| Vzduchový výkon: | Max. 225 m³/h |
| Typ výmenníka: | Entalpický protiprúdový |
| Účinnosť: | 95% (efektívna účinnosť PHI 89%) |
| Ventilátory: |
Nízkootáčkové EC s dozadu zahnutými lopatkami a vstavaným anemometrom (úspornejšie a tichšie) |
| Regulácia ventilátorov: | Vyvážená regulácia dodávky vzduchu zabezpečujúca požadované množstvo vzduchu nezávisle od vonkajších podmienok |
| Príkon (pri 70% vzduchového výkonu): | 26,2W pri 150 m³/h (44 Pa) |
| Spotreba podľa PHI: |
0,25 Wh/m³ |
| Ochrana proti zamŕzaniu výmenníka: | Automatická s elektrickým predohrevom, predohrev 1000W je súčasťou dodávky |
| Letný obtok (by-pass): | Automatický – 100% obtoková klapka |
| Pripojovacie potrubie: | Ø 125 mm |
| Rozmery V x Š x H: | 650 x 600 x 455 mm |
| Hmotnosť: | 29 kg |
| Pripojenie vlhkostného čidla: | ÁNO |
| Pripojenie čidla CO₂: | ÁNO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
