Rekuperačná jednotka Flair 325 ĽAVA Showroomova jednotka AKCIA
Kód: 6527
Poradenstvo
.png?6903ec29)
Rýchle doručenie
-1.png?6903dd6d)
Výhodné ceny
Podrobný popis
Technické údaje a rozmery:
| Vzduchový výkon: | Max. 325 m³/h |
| Typ výmenníka: | Doskový protiprúdový |
| Účinnosť: | 95% (efektívna účinnosť PHI 91%) |
| Ventilátory: |
Nízkootáčkové EC s dozadu zahnutými lopatkami a vstavaným anemometrom (úspornejšie a tichšie) |
| Regulácia ventilátorov: | Vyvážená regulácia dodávky vzduchu zabezpečujúca požadované množstvo vzduchu nezávisle od vonkajších podmienok |
| Príkon (pri 70% vzduchového výkonu): | 21W pri 150 m³/h (53 Pa) |
| Spotreba podľa PHI: |
0,21 Wh/m³ |
| Ochrana proti zamŕzaniu výmenníka: | Automatická s elektrickým predohrevom, predohrev 1000W je súčasťou dodávky |
| Letný obtok (by-pass): | Automatický – 100% obtoková klapka |
| Pripojovacie potrubie: | Ø 160 mm |
| Rozmery V x Š x H: | 650 x 750 x 560 mm |
| Hmotnosť: | 38 kg |
| Pripojenie vlhkostného čidla: | ÁNO |
| Pripojenie čidla CO₂: | ÁNO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
