Rekuperačná jednotka Flair 600 4/0 L/R - entalpická
Kód: 6504/ENT 6504/ENT2 Zvoľte variant
Poradenstvo
.png?6903ec29)
Rýchle doručenie
-1.png?6903dd6d)
Výhodné ceny
Podrobný popis
Technické údaje a rozmery:
| Vzduchový výkon: | Max. 600 m³/h |
| Typ výmenníka: | Doskový protiprúdový / Protiprúdový entalpick |
| Účinnosť: | 92% (efektívna účinnosť PHI 90%) |
| Ventilátory: |
Nízkootáčkové EC s dozadu zahnutými lopatkami a vstavaným anemometrom (úspornejšie a tichšie) |
| Regulácia ventilátorov: | Vyvážená regulácia dodávky vzduchu zabezpečujúca požadované množstvo vzduchu nezávisle od vonkajších podmienok |
| Príkon (pri 70% vzduchového výkonu): | 166W pri 500 m³/h (69 Pa) |
| Spotreba podľa PHI: |
0,20 Wh/m³ |
| Ochrana proti zamŕzaniu výmenníka: | Automatická s elektrickým predohrevom, predohrev 1000W je súčasťou dodávky |
| Letný obtok (by-pass): | Automatický – 100% obtoková klapka |
| Pripojovacie potrubie: | Ø 200 mm |
| Rozmery V x Š x H: | 850 x 800 x 660 mm |
| Hmotnosť: | 49 kg |
| Pripojenie vlhkostného čidla: | ÁNO káblovo / wi-fi |
| Pripojenie čidla CO₂: | ÁNO káblovo / wi-fi |
Ďalšie výhody rekuperačnej entalpickej jednotky Flair 600 4/0 L/R :
- EC motory s vyváženou reguláciou- znížená hlučnosť
- farebný dotykový displej
- Modbus v štandardnej výbave
- programovateľná regulácia
- znížená hlučnosť
- vstavaný tlmič hluku
- extrémne nízka vlastná spotreba energie
- certifikovaný komponent pre pasívne domy
- rozšírená elektronická doska (verzia PLUS)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
