Rekuperačná jednotka - Renovent Excellent 400 4/0 L/R
Kód: 6510
Poradenstvo
.png?6903ec29)
Rýchle doručenie
-1.png?6903dd6d)
Výhodné ceny
Podrobný popis
Technické údaje a rozmery:
| Vzduchový výkon: | Max. 400 m³/h |
| Typ výmenníka: | Doskový protiprúdový |
| Účinnosť: | 95% (podľa PHI efektívna účinnosť 83-86% podľa konkrétneho typu) |
| Ventilátory: | Nízkootáčkové EC s dozadu zahnutými lopatkami (úspornejšie a tichšie) |
| Regulácia ventilátorov: | Vyvážená regulácia dodávky vzduchu zabezpečujúca požadované množstvo vzduchu nezávisle od vonkajších podmienok |
| Príkon (pri 70% vzduchového výkonu): | 64W pri 280 m³/h (50 Pa) |
| Spotreba podľa PHI: |
0,29 Wh/m³ |
| Ochrana proti zamŕzaniu výmenníka: | Automatická s elektrickým predohrevom, predohrev 1000W je súčasťou dodávky |
| Letný obtok (by-pass): | Automatický – 100% obtoková klapka |
| Pripojovacie potrubie: | Ø 180 mm |
| Rozmery V x Š x H: | 765 x 675 x 564 mm |
| Hmotnosť: | 38 kg |
| Pripojenie vlhkostného čidla: | ÁNO |
| Pripojenie čidla CO₂: | ÁNO (verzia PLUS) |

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
