Rekuperačná jednotka - Renovent Excellent P300 4/0 L/R
Kód: 6516/PRA 6516/LAV Zvoľte variant
Poradenstvo
.png?6903ec29)
Rýchle doručenie
-1.png?6903dd6d)
Výhodné ceny
Podrobný popis
Technické údaje a rozmery:
| Vzduchový výkon: | Max. 300 m³/h |
| Typ výmenníka: | Doskový protiprúdový |
| Účinnosť: | 95% (podľa PHI efektívna účinnosť 83-86% podľa konkrétneho typu) |
|
|
0,21 Wh/m3 |
| Ventilátory: | Nízkootáčkové EC s dozadu zahnutými lopatkami (úspornejšie a tichšie) |
| Príkon (pri 70% vzduchového výkonu): | 40W pri 210 m³/h (50 Pa) |
| Ochrana proti zamŕzaniu výmenníka: | nie |
| Predohrev: | príslušenstvo |
| Letný obtok (by-pass): | Automatický – 100% obtoková klapka |
| Pripojovacie potrubie: | Ø 160 mm |
| Rozmery V x Š x H: | 765 x 677 x 564 mm |
| Hmotnosť: | 38 kg |
| Pripojenie vlhkostného čidla: | nie |
| Pripojenie čidla CO₂: | nie |

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
